Güney Amerika’da yaşayan, kuyrukları uzun ve sarılıcı, yüzü kırmızı bir may bulmacada nedir?

Güney Amerika’da yaşayan, kuyrukları uzun ve sarılıcı, yüzü kırmızı bir may“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güney Amerika’da yaşayan, kuyrukları uzun ve sarılıcı, yüzü kırmızı bir may” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güney Amerika’da yaşayan, kuyrukları uzun ve sarılıcı, yüzü kırmızı bir may“ sorusuna cevap olarak “KOATA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may ne demek, güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may açıklaması, bulmacada güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may, sözlükte güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may ne, sözlük güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may, güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may nedir, bulmaca sözlüğü 'güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may', bulmaca güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may, bulmaca soruları güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may, güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may, sözlükte güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may, güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may tanımı, bulmaca çözümü güney amerika’da yaşayan kuyrukları uzun ve sarılıcı yüzü kırmızı bir may