Gümüşhane’nin on km. uzağında, sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara bulmacada nedir?

Gümüşhane’nin on km. uzağında, sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gümüşhane’nin on km. uzağında, sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gümüşhane’nin on km. uzağında, sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara“ sorusuna cevap olarak “AKÇAKALE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara, bulmaca gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara, gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara açıklaması, gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara, bulmacada gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara, gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara tanımı, sözlükte gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara ne, gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara nedir, sözlük gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara, bulmaca çözümü gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara, bulmaca soruları gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara, gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara ne demek, bulmaca sözlüğü 'gümüşhane’nin on km. uzağında sarkıt ye dikitleriyle tanınmış bir mağara'