Gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç bulmacada nedir?

Gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “AHLAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç', gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç açıklaması, gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç nedir, sözlük gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç, sözlükte gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç, bulmaca soruları gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç, gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç tanımı, bulmacada gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç, bulmaca çözümü gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç, sözlükte gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç ne, gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç ne demek, bulmaca gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaç