Gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde, dikenli bir bitki bulmacada nedir?

Gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde, dikenli bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde, dikenli bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde, dikenli bir bitki“ sorusuna cevap olarak “AHUDUDU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki, gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki, sözlük gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki, gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki tanımı, gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki açıklaması, bulmaca çözümü gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki, gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki nedir, bulmaca sözlüğü 'gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki', sözlükte gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki ne, gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki ne demek, bulmaca gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki, bulmacada gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki, bulmaca soruları gülgillerden; böğürtlen gibi çalı halinde dikenli bir bitki