Güldürücü öyküler, fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk bulmacada nedir?

Güldürücü öyküler, fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güldürücü öyküler, fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güldürücü öyküler, fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk“ sorusuna cevap olarak “NEKRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk, güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk ne demek, sözlükte güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk, güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk açıklaması, güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk nedir, güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk tanımı, güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk, sözlük güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk, sözlükte güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk ne, bulmaca sözlüğü 'güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk', bulmaca çözümü güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk, bulmaca soruları güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk, bulmacada güldürücü öyküler fıkralar anlatıp hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyerek halk