Gülün Adı”, “Foucault Sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış İtalyan yazar UMBERTO bulmacada nedir?

Gülün Adı”, “Foucault Sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış İtalyan yazar UMBERTO“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gülün Adı”, “Foucault Sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış İtalyan yazar UMBERTO” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gülün Adı”, “Foucault Sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış İtalyan yazar UMBERTO“ sorusuna cevap olarak “ECO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

bulmaca gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto, bulmaca soruları gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto, bulmaca çözümü gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto, sözlükte gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto, sözlük gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto, gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto açıklaması, bulmacada gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto, gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto ne demek, bulmaca sözlüğü 'gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto', sözlükte gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto ne, gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto tanımı, gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto nedir, gülün adı” “foucault sarkacı” gibi romanlarıyla tanınmış i̇talyan yazar umberto