Güçsüz, çelimsiz, zayıf yapılı bulmacada nedir?

Güçsüz, çelimsiz, zayıf yapılı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güçsüz, çelimsiz, zayıf yapılı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güçsüz, çelimsiz, zayıf yapılı“ sorusuna cevap olarak “DEBİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'güçsüz çelimsiz zayıf yapılı', güçsüz çelimsiz zayıf yapılı tanımı, bulmaca güçsüz çelimsiz zayıf yapılı, güçsüz çelimsiz zayıf yapılı, güçsüz çelimsiz zayıf yapılı ne demek, sözlükte güçsüz çelimsiz zayıf yapılı ne, bulmaca soruları güçsüz çelimsiz zayıf yapılı, bulmaca çözümü güçsüz çelimsiz zayıf yapılı, sözlükte güçsüz çelimsiz zayıf yapılı, güçsüz çelimsiz zayıf yapılı nedir, sözlük güçsüz çelimsiz zayıf yapılı, bulmacada güçsüz çelimsiz zayıf yapılı, güçsüz çelimsiz zayıf yapılı açıklaması