Göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince, düz, par bulmacada nedir?

Göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince, düz, par“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince, düz, par” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince, düz, par“ sorusuna cevap olarak “KONJİKTİVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par açıklaması, sözlükte göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par, bulmaca çözümü göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par, bulmacada göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par, sözlük göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par, sözlükte göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par ne, bulmaca göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par ne demek, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par nedir, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par tanımı, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par, bulmaca sözlüğü 'göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par', bulmaca soruları göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten ince düz par