Göz Yaşarmak, Ağlayacak Duruma Gelmek bulmacada nedir?

Göz Yaşarmak, Ağlayacak Duruma Gelmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göz Yaşarmak, Ağlayacak Duruma Gelmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göz Yaşarmak, Ağlayacak Duruma Gelmek“ sorusuna cevap olarak “DOLUKMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek, bulmaca sözlüğü 'göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek', bulmacada göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek, sözlük göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek, bulmaca çözümü göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek, göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek açıklaması, göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek ne demek, göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek nedir, bulmaca göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek, göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek tanımı, sözlükte göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek, göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek, sözlükte göz yaşarmak ağlayacak duruma gelmek ne