Göz Küresinin Ön Bölümünü Ve Göz Kapağının Arka Yüzünü Örten İnce, Düz, Parlak Saydam Zar bulmacada nedir?

Göz Küresinin Ön Bölümünü Ve Göz Kapağının Arka Yüzünü Örten İnce, Düz, Parlak Saydam Zar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göz Küresinin Ön Bölümünü Ve Göz Kapağının Arka Yüzünü Örten İnce, Düz, Parlak Saydam Zar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göz Küresinin Ön Bölümünü Ve Göz Kapağının Arka Yüzünü Örten İnce, Düz, Parlak Saydam Zar“ sorusuna cevap olarak “KONJİKTİVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı89

Anahtar Kelimeler:

göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar nedir, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar tanımı, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar açıklaması, sözlük göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar, bulmacada göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar, bulmaca göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar, bulmaca soruları göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar, sözlükte göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar, bulmaca sözlüğü 'göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar', sözlükte göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar ne, bulmaca çözümü göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar, göz küresinin ön bölümünü ve göz kapağının arka yüzünü örten i̇nce düz parlak saydam zar ne demek