Görkem, ihtişam, şatafat, tantana bulmacada nedir?

Görkem, ihtişam, şatafat, tantana“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Görkem, ihtişam, şatafat, tantana” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Görkem, ihtişam, şatafat, tantana“ sorusuna cevap olarak “DEBDEBE”, “HAŞMET”, “ŞAŞAA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

görkem ihtişam şatafat tantana açıklaması, bulmaca soruları görkem ihtişam şatafat tantana, görkem ihtişam şatafat tantana, görkem ihtişam şatafat tantana ne demek, sözlük görkem ihtişam şatafat tantana, görkem ihtişam şatafat tantana nedir, görkem ihtişam şatafat tantana tanımı, sözlükte görkem ihtişam şatafat tantana, bulmaca görkem ihtişam şatafat tantana, sözlükte görkem ihtişam şatafat tantana ne, bulmaca sözlüğü 'görkem ihtişam şatafat tantana', bulmacada görkem ihtişam şatafat tantana, bulmaca çözümü görkem ihtişam şatafat tantana