Görevden alma, işten uzaklaştırma bulmacada nedir?

Görevden alma, işten uzaklaştırma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Görevden alma, işten uzaklaştırma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Görevden alma, işten uzaklaştırma“ sorusuna cevap olarak “AZİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada görevden alma işten uzaklaştırma, bulmaca çözümü görevden alma işten uzaklaştırma, sözlük görevden alma işten uzaklaştırma, sözlükte görevden alma işten uzaklaştırma ne, görevden alma işten uzaklaştırma açıklaması, bulmaca görevden alma işten uzaklaştırma, görevden alma işten uzaklaştırma tanımı, bulmaca soruları görevden alma işten uzaklaştırma, görevden alma işten uzaklaştırma, bulmaca sözlüğü 'görevden alma işten uzaklaştırma', sözlükte görevden alma işten uzaklaştırma, görevden alma işten uzaklaştırma ne demek, görevden alma işten uzaklaştırma nedir