Gök taşlarında bulunan demir, nikel ve kobalt karbür bulmacada nedir?

Gök taşlarında bulunan demir, nikel ve kobalt karbür“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gök taşlarında bulunan demir, nikel ve kobalt karbür” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gök taşlarında bulunan demir, nikel ve kobalt karbür“ sorusuna cevap olarak “KOHENİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür, bulmaca sözlüğü 'gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür', gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür tanımı, gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür ne demek, bulmacada gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür, gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür nedir, sözlük gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür, sözlükte gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür ne, bulmaca çözümü gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür, gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür, gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür açıklaması, sözlükte gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür, bulmaca gök taşlarında bulunan demir nikel ve kobalt karbür