Futbolda Oyuncunun Topa,herhangi Bir Teknik Gözetmeksizin Olanca Gücüyle Vurması bulmacada nedir?

Futbolda Oyuncunun Topa,herhangi Bir Teknik Gözetmeksizin Olanca Gücüyle Vurması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Futbolda Oyuncunun Topa,herhangi Bir Teknik Gözetmeksizin Olanca Gücüyle Vurması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Futbolda Oyuncunun Topa,herhangi Bir Teknik Gözetmeksizin Olanca Gücüyle Vurması“ sorusuna cevap olarak “ABANMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması, sözlükte futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması, bulmacada futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması, bulmaca futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması, futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması, bulmaca çözümü futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması, futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması nedir, futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması açıklaması, sözlük futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması, futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması ne demek, sözlükte futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması ne, bulmaca sözlüğü 'futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması', futbolda oyuncunun topaherhangi bir teknik gözetmeksizin olanca gücüyle vurması tanımı