Fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan, tüylü bir bitki bulmacada nedir?

Fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan, tüylü bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan, tüylü bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan, tüylü bir bitki“ sorusuna cevap olarak “AYIÜZÜMÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

sözlükte fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki, sözlük fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki, fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki tanımı, fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki nedir, bulmaca sözlüğü 'fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki', fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki ne demek, fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki açıklaması, sözlükte fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki ne, bulmaca çözümü fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki, bulmaca fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki, fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki, bulmaca soruları fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki, bulmacada fundagillerden; küçük taneler halinde kırmızı renkli yemişleri olan tüylü bir bitki