Floransa'da Bulunan, Dünyanın En Tanınmış Sanat Galerilerinden Biri bulmacada nedir?

Floransa'da Bulunan, Dünyanın En Tanınmış Sanat Galerilerinden Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Floransa'da Bulunan, Dünyanın En Tanınmış Sanat Galerilerinden Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Floransa'da Bulunan, Dünyanın En Tanınmış Sanat Galerilerinden Biri“ sorusuna cevap olarak “UFFİZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmacada floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri, floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri nedir, bulmaca sözlüğü 'floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri', floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri açıklaması, floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri, sözlükte floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri, sözlük floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri, bulmaca soruları floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri, sözlükte floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri ne, floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri tanımı, bulmaca çözümü floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri, floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri ne demek, bulmaca floransada bulunan dünyanın en tanınmış sanat galerilerinden biri