Filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan, örtücü özelliği olan boya bulmacada nedir?

Filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan, örtücü özelliği olan boya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan, örtücü özelliği olan boya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan, örtücü özelliği olan boya“ sorusuna cevap olarak “ABDEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

bulmacada filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya, filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya, sözlükte filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya, bulmaca sözlüğü 'filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya', filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya ne demek, filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya açıklaması, sözlük filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya, bulmaca soruları filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya, filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya nedir, sözlükte filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya ne, bulmaca filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya, filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya tanımı, bulmaca çözümü filmde istenmeyen yerlerin kapatılmasında kullanılan örtücü özelliği olan boya