Fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri, bağfiil bulmacada nedir?

Fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri, bağfiil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri, bağfiil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri, bağfiil“ sorusuna cevap olarak “ULAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil, bulmaca fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil, sözlük fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil, bulmaca çözümü fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil, fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil, sözlükte fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil, bulmaca sözlüğü 'fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil', bulmacada fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil, fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil nedir, fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil ne demek, fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil açıklaması, sözlükte fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil ne, fiillerin zarf olarak kullanılan şekilleri bağfiil tanımı