Fesleğen’de denilen, yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi bulmacada nedir?

Fesleğen’de denilen, yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fesleğen’de denilen, yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fesleğen’de denilen, yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi“ sorusuna cevap olarak “REYHAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi ne demek, fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi açıklaması, fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi, fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi nedir, sözlükte fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi ne, bulmaca sözlüğü 'fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi', fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi tanımı, bulmaca fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi, sözlük fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi, sözlükte fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi, bulmacada fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi, bulmaca soruları fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi, bulmaca çözümü fesleğen’de denilen yaprakları güzel kokulu bir süs bitkisi