Feldispatlardan, bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç bulmacada nedir?

Feldispatlardan, bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Feldispatlardan, bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Feldispatlardan, bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç“ sorusuna cevap olarak “DİYABAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç, sözlükte feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç, bulmaca sözlüğü 'feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç', sözlük feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç, sözlükte feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç ne, bulmaca çözümü feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç, feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç, feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç tanımı, feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç açıklaması, feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç ne demek, bulmaca feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç, feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç nedir, bulmacada feldispatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kayaç