Felç,inme. Oturur durumda kalamama bulmacada nedir?

Felç,inme. Oturur durumda kalamama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Felç,inme. Oturur durumda kalamama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Felç,inme. Oturur durumda kalamama“ sorusuna cevap olarak “AKATİZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca felçinme. oturur durumda kalamama, felçinme. oturur durumda kalamama ne demek, bulmaca soruları felçinme. oturur durumda kalamama, sözlükte felçinme. oturur durumda kalamama, sözlük felçinme. oturur durumda kalamama, felçinme. oturur durumda kalamama açıklaması, felçinme. oturur durumda kalamama nedir, bulmacada felçinme. oturur durumda kalamama, felçinme. oturur durumda kalamama, felçinme. oturur durumda kalamama tanımı, sözlükte felçinme. oturur durumda kalamama ne, bulmaca çözümü felçinme. oturur durumda kalamama, bulmaca sözlüğü 'felçinme. oturur durumda kalamama'