Fasulye, pirinç, buğday gibi taneler kaynatıldığında, nişastanın çökelmesiy bulmacada nedir?

Fasulye, pirinç, buğday gibi taneler kaynatıldığında, nişastanın çökelmesiy“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fasulye, pirinç, buğday gibi taneler kaynatıldığında, nişastanın çökelmesiy” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fasulye, pirinç, buğday gibi taneler kaynatıldığında, nişastanın çökelmesiy“ sorusuna cevap olarak “HELME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy, sözlük fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy, fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy ne demek, bulmaca sözlüğü 'fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy', fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy nedir, bulmaca fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy, sözlükte fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy, bulmacada fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy, fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy tanımı, fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy açıklaması, bulmaca çözümü fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy, fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy, sözlükte fasulye pirinç buğday gibi taneler kaynatıldığında nişastanın çökelmesiy ne