Fabrika, çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi bulmacada nedir?

Fabrika, çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fabrika, çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fabrika, çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi“ sorusuna cevap olarak “KESENEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi', sözlükte fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi, bulmaca fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi, fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi tanımı, sözlükte fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi ne, fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi nedir, bulmaca soruları fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi, sözlük fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi, fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi ne demek, bulmacada fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi, bulmaca çözümü fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi, fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi açıklaması, fabrika çiftlik gibi gelir kaynaklarının gelirini satın alma işi