Fabrika Yapımı Her Türlü Kumaş, Bez Gibi Dokumalar bulmacada nedir?

Fabrika Yapımı Her Türlü Kumaş, Bez Gibi Dokumalar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fabrika Yapımı Her Türlü Kumaş, Bez Gibi Dokumalar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fabrika Yapımı Her Türlü Kumaş, Bez Gibi Dokumalar“ sorusuna cevap olarak “MANİFATURA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar nedir, fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar açıklaması, bulmaca soruları fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar, fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar tanımı, fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar, fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar ne demek, sözlükte fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar, bulmaca çözümü fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar, bulmaca sözlüğü 'fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar', sözlük fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar, bulmaca fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar, sözlükte fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar ne, bulmacada fabrika yapımı her türlü kumaş bez gibi dokumalar