Evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı, evrendoğum bulmacada nedir?

Evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı, evrendoğum“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı, evrendoğum” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı, evrendoğum“ sorusuna cevap olarak “KOZMOGONİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum açıklaması, bulmacada evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum, evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum ne demek, evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum nedir, sözlükte evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum ne, sözlükte evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum, sözlük evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum, evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum tanımı, bulmaca soruları evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum, evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum, bulmaca evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum, bulmaca sözlüğü 'evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum', bulmaca çözümü evrenin oluşumunu ve gelişimini inceleyen bilim dalı evrendoğum