Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer bulmacada nedir?

Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer“ sorusuna cevap olarak “BARI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlük etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, bulmaca sözlüğü 'etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer', etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer ne demek, bulmaca etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, bulmaca soruları etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, sözlükte etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer ne, bulmaca çözümü etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer açıklaması, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer nedir, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer tanımı, bulmacada etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, sözlükte etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer