Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer bulmacada nedir?

Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etrafı su ile çevrilmiş, korumalı yer“ sorusuna cevap olarak “BARI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer tanımı, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer nedir, bulmaca etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer ne demek, etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer açıklaması, bulmaca soruları etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, bulmacada etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, sözlükte etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer ne, bulmaca sözlüğü 'etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer', bulmaca çözümü etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer, sözlük etrafı su ile çevrilmiş korumalı yer