Etkin olmayan dönemlerde, yanardağların ağzından yayılan gaz bulmacada nedir?

Etkin olmayan dönemlerde, yanardağların ağzından yayılan gaz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etkin olmayan dönemlerde, yanardağların ağzından yayılan gaz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etkin olmayan dönemlerde, yanardağların ağzından yayılan gaz“ sorusuna cevap olarak “FÜMEROL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlükte etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz, bulmaca sözlüğü 'etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz', etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz nedir, etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz tanımı, etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz, bulmaca soruları etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz, bulmaca etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz, sözlükte etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz ne, etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz açıklaması, sözlük etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz, etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz ne demek, bulmacada etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz, bulmaca çözümü etkin olmayan dönemlerde yanardağların ağzından yayılan gaz