Etkili, esprili ve güzel konuşma bulmacada nedir?

Etkili, esprili ve güzel konuşma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etkili, esprili ve güzel konuşma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etkili, esprili ve güzel konuşma“ sorusuna cevap olarak “RETORİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte etkili esprili ve güzel konuşma ne, etkili esprili ve güzel konuşma, bulmaca etkili esprili ve güzel konuşma, sözlükte etkili esprili ve güzel konuşma, etkili esprili ve güzel konuşma açıklaması, etkili esprili ve güzel konuşma tanımı, sözlük etkili esprili ve güzel konuşma, bulmacada etkili esprili ve güzel konuşma, bulmaca çözümü etkili esprili ve güzel konuşma, bulmaca sözlüğü 'etkili esprili ve güzel konuşma', bulmaca soruları etkili esprili ve güzel konuşma, etkili esprili ve güzel konuşma ne demek, etkili esprili ve güzel konuşma nedir