Etilen ve flüordan elde edilen plastik madde bulmacada nedir?

Etilen ve flüordan elde edilen plastik madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etilen ve flüordan elde edilen plastik madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etilen ve flüordan elde edilen plastik madde“ sorusuna cevap olarak “TEFLON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları etilen ve flüordan elde edilen plastik madde, etilen ve flüordan elde edilen plastik madde ne demek, sözlükte etilen ve flüordan elde edilen plastik madde ne, etilen ve flüordan elde edilen plastik madde, bulmaca sözlüğü 'etilen ve flüordan elde edilen plastik madde', sözlük etilen ve flüordan elde edilen plastik madde, sözlükte etilen ve flüordan elde edilen plastik madde, bulmaca etilen ve flüordan elde edilen plastik madde, bulmaca çözümü etilen ve flüordan elde edilen plastik madde, etilen ve flüordan elde edilen plastik madde tanımı, etilen ve flüordan elde edilen plastik madde açıklaması, bulmacada etilen ve flüordan elde edilen plastik madde, etilen ve flüordan elde edilen plastik madde nedir