Etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen, karbonlu hidrojen bulmacada nedir?

Etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen, karbonlu hidrojen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen, karbonlu hidrojen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen, karbonlu hidrojen“ sorusuna cevap olarak “OLEFİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen nedir, bulmaca sözlüğü 'etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen', bulmacada etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen, bulmaca soruları etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen, bulmaca etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen, sözlük etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen, sözlükte etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen açıklaması, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen ne demek, bulmaca çözümü etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen tanımı, sözlükte etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojen ne