Etilen Gibi Yapısına Başka Bir Öğe Ya Da Kök Sokulabilen, Karbonlu Hidrojenlerin Genel Adı bulmacada nedir?

Etilen Gibi Yapısına Başka Bir Öğe Ya Da Kök Sokulabilen, Karbonlu Hidrojenlerin Genel Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etilen Gibi Yapısına Başka Bir Öğe Ya Da Kök Sokulabilen, Karbonlu Hidrojenlerin Genel Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etilen Gibi Yapısına Başka Bir Öğe Ya Da Kök Sokulabilen, Karbonlu Hidrojenlerin Genel Adı“ sorusuna cevap olarak “OLEFİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı90

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı, bulmacada etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı, bulmaca etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı, sözlükte etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı, bulmaca soruları etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı nedir, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı tanımı, sözlükte etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı ne, sözlük etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı, etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı', etilen gibi yapısına başka bir öğe ya da kök sokulabilen karbonlu hidrojenlerin genel adı ne demek