Eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan, zambakgillerden bir bitki bulmacada nedir?

Eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan, zambakgillerden bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan, zambakgillerden bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan, zambakgillerden bir bitki“ sorusuna cevap olarak “SAPARNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki, bulmaca soruları eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki, bulmaca çözümü eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki, eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki açıklaması, bulmaca eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki, sözlükte eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki ne, eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki nedir, bulmacada eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki, sözlük eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki, eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki tanımı, sözlükte eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki, bulmaca sözlüğü 'eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki', eskiden kökü hekimlikte kullanılmış olan zambakgillerden bir bitki ne demek