Eskiden halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad bulmacada nedir?

Eskiden halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad“ sorusuna cevap olarak “DİDONA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad nedir, sözlükte eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca çözümü eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca soruları eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad açıklaması, eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad ne demek, eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad tanımı, bulmacada eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, sözlük eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca sözlüğü 'eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad', sözlükte eskiden halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad ne