Eskiden dervişlerin oturduğu yer, tekke bulmacada nedir?

Eskiden dervişlerin oturduğu yer, tekke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden dervişlerin oturduğu yer, tekke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden dervişlerin oturduğu yer, tekke“ sorusuna cevap olarak “DERGAH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke açıklaması, eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke tanımı, bulmaca soruları eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke, bulmaca eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke, eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke nedir, bulmaca çözümü eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke, eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke, eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke ne demek, bulmacada eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke, bulmaca sözlüğü 'eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke', sözlük eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke, sözlükte eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke ne, sözlükte eskiden dervişlerin oturduğu yer tekke