Eski, yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş bulmacada nedir?

Eski, yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski, yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski, yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş“ sorusuna cevap olarak “HIŞIR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmacada eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş, sözlük eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş, eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş tanımı, sözlükte eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş, bulmaca eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş, eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş, bulmaca çözümü eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş, sözlükte eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş ne, bulmaca sözlüğü 'eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş', eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş nedir, eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş ne demek, bulmaca soruları eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş, eski yıpranmış kullanılamaz hale gelmiş açıklaması