Eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan, bunların değerini bilmeyen kim bulmacada nedir?

Eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan, bunların değerini bilmeyen kim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan, bunların değerini bilmeyen kim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan, bunların değerini bilmeyen kim“ sorusuna cevap olarak “VANDAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim, eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim nedir, bulmaca eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim, bulmaca sözlüğü 'eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim', eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim tanımı, eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim açıklaması, sözlükte eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim ne, eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim ne demek, bulmaca çözümü eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim, bulmaca soruları eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim, eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim, sözlük eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim, sözlükte eski kültür ve sanat anıtlarını yakıp yıkan bunların değerini bilmeyen kim