Eski Yunanlılar’ın kullandığı, yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi bulmacada nedir?

Eski Yunanlılar’ın kullandığı, yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunanlılar’ın kullandığı, yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunanlılar’ın kullandığı, yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi“ sorusuna cevap olarak “AKAİNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi nedir, bulmaca sözlüğü 'eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi', bulmacada eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi, bulmaca çözümü eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi, eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi, eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi açıklaması, sözlükte eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi ne, sözlükte eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi, sözlük eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi, bulmaca eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi, bulmaca soruları eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi, eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi ne demek, eski yunanlılar’ın kullandığı yaklaşık 3m.uzunluğunda bir ölçü birimi tanımı