Eski Yunanistan’da, içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili bulmacada nedir?

Eski Yunanistan’da, içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunanistan’da, içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunanistan’da, içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili“ sorusuna cevap olarak “HIERON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili, bulmaca sözlüğü 'eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili', bulmacada eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili, bulmaca çözümü eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili, eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili, bulmaca soruları eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili, eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili tanımı, eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili nedir, eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili ne demek, eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili açıklaması, sözlükte eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili ne, bulmaca eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili, sözlükte eski yunanistan’da içinde genellikle çeşitli binalar ve bağışlarla çevrili