Eski Yunan'da, Elbise Altına Giyilen Gömlek bulmacada nedir?

Eski Yunan'da, Elbise Altına Giyilen Gömlek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunan'da, Elbise Altına Giyilen Gömlek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunan'da, Elbise Altına Giyilen Gömlek“ sorusuna cevap olarak “KHİTON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü eski yunanda elbise altına giyilen gömlek, eski yunanda elbise altına giyilen gömlek ne demek, eski yunanda elbise altına giyilen gömlek, bulmaca sözlüğü 'eski yunanda elbise altına giyilen gömlek', bulmacada eski yunanda elbise altına giyilen gömlek, eski yunanda elbise altına giyilen gömlek tanımı, sözlük eski yunanda elbise altına giyilen gömlek, eski yunanda elbise altına giyilen gömlek nedir, bulmaca eski yunanda elbise altına giyilen gömlek, sözlükte eski yunanda elbise altına giyilen gömlek, sözlükte eski yunanda elbise altına giyilen gömlek ne, eski yunanda elbise altına giyilen gömlek açıklaması, bulmaca soruları eski yunanda elbise altına giyilen gömlek