Eski Yunan'da, Atina Akropolisi'ne Su Sağlayan Kaynak bulmacada nedir?

Eski Yunan'da, Atina Akropolisi'ne Su Sağlayan Kaynak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunan'da, Atina Akropolisi'ne Su Sağlayan Kaynak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunan'da, Atina Akropolisi'ne Su Sağlayan Kaynak“ sorusuna cevap olarak “KLEPSYDRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak tanımı, eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak nedir, sözlük eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak, eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak, bulmaca sözlüğü 'eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak', bulmaca eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak, sözlükte eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak ne, eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak açıklaması, eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak ne demek, bulmaca soruları eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak, bulmacada eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak, bulmaca çözümü eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak, sözlükte eski yunanda atina akropolisine su sağlayan kaynak