Eski Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel bulmacada nedir?

Eski Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel“ sorusuna cevap olarak “KORE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel ne demek, eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel tanımı, bulmaca çözümü eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, sözlük eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel nedir, sözlükte eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel ne, bulmaca soruları eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, bulmaca sözlüğü 'eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel', sözlükte eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, bulmaca eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel açıklaması, bulmacada eski yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel