Eski Kaftanlar, Eski Elbiseler bulmacada nedir?

Eski Kaftanlar, Eski Elbiseler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Kaftanlar, Eski Elbiseler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Kaftanlar, Eski Elbiseler“ sorusuna cevap olarak “HADAFİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

eski kaftanlar eski elbiseler, bulmaca eski kaftanlar eski elbiseler, eski kaftanlar eski elbiseler tanımı, sözlük eski kaftanlar eski elbiseler, sözlükte eski kaftanlar eski elbiseler ne, bulmacada eski kaftanlar eski elbiseler, eski kaftanlar eski elbiseler nedir, bulmaca sözlüğü 'eski kaftanlar eski elbiseler', eski kaftanlar eski elbiseler açıklaması, bulmaca çözümü eski kaftanlar eski elbiseler, eski kaftanlar eski elbiseler ne demek, sözlükte eski kaftanlar eski elbiseler, bulmaca soruları eski kaftanlar eski elbiseler