Eski Gökbilimde, Yengeç Burcu bulmacada nedir?

Eski Gökbilimde, Yengeç Burcu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Gökbilimde, Yengeç Burcu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Gökbilimde, Yengeç Burcu“ sorusuna cevap olarak “KEŞEF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü eski gökbilimde yengeç burcu, bulmacada eski gökbilimde yengeç burcu, bulmaca eski gökbilimde yengeç burcu, bulmaca sözlüğü 'eski gökbilimde yengeç burcu', sözlükte eski gökbilimde yengeç burcu ne, eski gökbilimde yengeç burcu ne demek, eski gökbilimde yengeç burcu, bulmaca soruları eski gökbilimde yengeç burcu, eski gökbilimde yengeç burcu tanımı, sözlük eski gökbilimde yengeç burcu, eski gökbilimde yengeç burcu açıklaması, sözlükte eski gökbilimde yengeç burcu, eski gökbilimde yengeç burcu nedir