Eski Dilde Tarçın Renginde Olan, Tarçın Rengine Benzeyen Anlamında Kullanılan Sıfat bulmacada nedir?

Eski Dilde Tarçın Renginde Olan, Tarçın Rengine Benzeyen Anlamında Kullanılan Sıfat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Dilde Tarçın Renginde Olan, Tarçın Rengine Benzeyen Anlamında Kullanılan Sıfat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Dilde Tarçın Renginde Olan, Tarçın Rengine Benzeyen Anlamında Kullanılan Sıfat“ sorusuna cevap olarak “DARÇİNİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

sözlükte eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat ne, eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat, sözlük eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat, bulmaca sözlüğü 'eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat', bulmaca çözümü eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat, eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat tanımı, eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat ne demek, eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat nedir, eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat açıklaması, sözlükte eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat, bulmacada eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat, bulmaca eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat, bulmaca soruları eski dilde tarçın renginde olan tarçın rengine benzeyen anlamında kullanılan sıfat