Eski Dilde Nefsin İsteklerini Kırma, Perhiz bulmacada nedir?

Eski Dilde Nefsin İsteklerini Kırma, Perhiz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Dilde Nefsin İsteklerini Kırma, Perhiz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Dilde Nefsin İsteklerini Kırma, Perhiz“ sorusuna cevap olarak “RİYAZET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz', eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz nedir, sözlükte eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz, eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz açıklaması, eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz tanımı, bulmaca eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz, eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz ne demek, sözlükte eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz ne, bulmacada eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz, bulmaca soruları eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz, bulmaca çözümü eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz, sözlük eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz, eski dilde nefsin i̇steklerini kırma perhiz