Eski Dilde Ağırbaşlılık, Vakar bulmacada nedir?

Eski Dilde Ağırbaşlılık, Vakar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Dilde Ağırbaşlılık, Vakar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Dilde Ağırbaşlılık, Vakar“ sorusuna cevap olarak “VAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

eski dilde ağırbaşlılık vakar, bulmaca eski dilde ağırbaşlılık vakar, sözlük eski dilde ağırbaşlılık vakar, bulmaca soruları eski dilde ağırbaşlılık vakar, eski dilde ağırbaşlılık vakar tanımı, eski dilde ağırbaşlılık vakar nedir, sözlükte eski dilde ağırbaşlılık vakar ne, eski dilde ağırbaşlılık vakar ne demek, bulmacada eski dilde ağırbaşlılık vakar, bulmaca sözlüğü 'eski dilde ağırbaşlılık vakar', eski dilde ağırbaşlılık vakar açıklaması, bulmaca çözümü eski dilde ağırbaşlılık vakar, sözlükte eski dilde ağırbaşlılık vakar