Eski Dilde İhtisas Sahibi, Uzman bulmacada nedir?

Eski Dilde İhtisas Sahibi, Uzman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Dilde İhtisas Sahibi, Uzman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Dilde İhtisas Sahibi, Uzman“ sorusuna cevap olarak “MÜTEHASSIS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

eski dilde i̇htisas sahibi uzman tanımı, sözlük eski dilde i̇htisas sahibi uzman, bulmaca sözlüğü 'eski dilde i̇htisas sahibi uzman', eski dilde i̇htisas sahibi uzman, bulmacada eski dilde i̇htisas sahibi uzman, bulmaca soruları eski dilde i̇htisas sahibi uzman, eski dilde i̇htisas sahibi uzman açıklaması, eski dilde i̇htisas sahibi uzman nedir, bulmaca çözümü eski dilde i̇htisas sahibi uzman, bulmaca eski dilde i̇htisas sahibi uzman, eski dilde i̇htisas sahibi uzman ne demek, sözlükte eski dilde i̇htisas sahibi uzman, sözlükte eski dilde i̇htisas sahibi uzman ne