Eski Devirlerde, Özellikle İslam Öncesinde Sihirbaz Hekim bulmacada nedir?

Eski Devirlerde, Özellikle İslam Öncesinde Sihirbaz Hekim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Devirlerde, Özellikle İslam Öncesinde Sihirbaz Hekim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Devirlerde, Özellikle İslam Öncesinde Sihirbaz Hekim“ sorusuna cevap olarak “BAĞŞİ”, “BAHSI”, “BAKSI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim tanımı, bulmacada eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim, bulmaca çözümü eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim, eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim, bulmaca eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim, eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim nedir, sözlük eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim, eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim ne demek, bulmaca sözlüğü 'eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim', bulmaca soruları eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim, sözlükte eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim ne, eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim açıklaması, sözlükte eski devirlerde özellikle i̇slam öncesinde sihirbaz hekim