Erzurum’da Oltu ilçesine özgü, “yatık döner” de denilen bir tür kebap bulmacada nedir?

Erzurum’da Oltu ilçesine özgü, “yatık döner” de denilen bir tür kebap“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzurum’da Oltu ilçesine özgü, “yatık döner” de denilen bir tür kebap” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzurum’da Oltu ilçesine özgü, “yatık döner” de denilen bir tür kebap“ sorusuna cevap olarak “CAĞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap tanımı, sözlük erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap, erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap nedir, sözlükte erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap, erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap ne demek, bulmacada erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap, bulmaca çözümü erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap, erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap açıklaması, bulmaca sözlüğü 'erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap', bulmaca erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap, sözlükte erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap ne, erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap, bulmaca soruları erzurum’da oltu ilçesine özgü “yatık döner” de denilen bir tür kebap